Гол: 0:1 - Фещук (64). 1:1 - Недрека (85).

6.Грузія        4  1  1  2   4-11   4
7.Казахстан     4  0  0  4   0- 8   0

Матч Греція - Данія відбудеться сьогоді.

Кінець матчу

91' Кінцевий результат матчу не відповідав перебігу подій на полі. ДЯкуємо за увагу до нашої он-лайн трансляції.

90' Удари по воротах виконували Мілевський та Півненко, але невдало.

89' А.Пуканич [Україна U21] замінюється на С.Півненко  [Україна U21].

85'  ГОЛ Х.Недрека [Албанія U21]. Результатом втрати мяча нашими нападаючими стала стрімка контратака лівим флангом, після якої удар гравця збірної Албанії прийняла хрестовина, але першим на мячі опинвся Недрека, який і зрівняв рахунок.

82' Алієв невдало виконав штрафний удар, пробивши набагато вище воріт суперника

78' Албанці намагалися провести гостру атаку, але Самборський в чудовому стилі ліквідував загрозу біля наших воріт.

75' Мілевський отримав передачу від Алієва, але не зміг раціонально розпорядитися мячем, втративши його.

73' Ми почали більше нервувати, що дозволило частіше володіти ініціативою суперникові. Але до особливих загострень не доходить.

71'  Попередження Б.Ходо [Албанія U21].

69'  Попередження Х.Недрека [Албанія U21].

68' Результатом штрафного удару став кутовий біля наших воріт, який албанці розіграли невдало. Контратака українців два в два завершилася невдалою передачею Фещука на Пуканича.

67' Албанці почали грати грубо. перед виконанням штрафного суперником албанці атакують Мілевськог без мяча, за що отримують попередження.

66'  С.Кочані [Албанія U21] замінюється на Д.Бошняку [Албанія U21].

64'  ГОЛ!!! М.Фещук [Україна U21]. Самборський зробив довгу діагональ на Пуканича, той зробив навіс у штрафний майданчик суперника. Воротар перед собою відбив мяч, а Фещук опинився біля нього першим...

61' Пуканич отримав пас врозріз і провів мяч, але перед цим арбітр зафіксував офсайд

59' Алієв виконав удар зі штрафного, але албанці першими опинилися на мячі і винесли його зі свого штрафного майданчика

56'  Д.Воробей [Україна U21] замінюється на М.Фещук [Україна U21].

53' ПІсля помилки воротаря албанців Пуканич намагався в один дотик з дальної відстані перекинути воротаря, але трохи забракло влучності.

51' Небезпечну атаку албанців зупинв Яценко, відчайдушно поборовшись за мяч на куту штрафного майданчика з суперником.

49' Пуканич зробив флангову передачу в штрафний майданчик суперника, але двоє наших гравців не дотягнулися до мяча

48' протягом двох хвилин два неточних удари провели Алієв та Пуканич

46'  П.Іхані [Албанія U21] замінюється на Б.Ходо [Албанія U21].

Другий тайм

Кінець першого тайму

45'  А.Мілевський [Україна U21]. Найреальніша нагода відкрити рахунок. Мілевський вийшов один на один з воротарем супрника, але той скоротив кут обстрілу і зміг ліквідувати реальну загрозу.

40' Албанці мають певні проблеми з точним пасом. Українці в свою чергу володіють повною ініціативою і контролюють мяч.

35'  Д.Воробей [Україна U21]. Мілевський пройшов лівим флангом і, обійшовши трьох захиснкиів, увійшов у штрафний майданчик. Але вдало пробити йому завадили захисники, вибивши мяча на кутовий. Його виконали невдало.

34'  Д.Воробей [Україна U21]. перший кутовий в матчі. Воробей його виконав, двоє наших гравців мяч навмисне пропустили і Алієв пробив вище воріт. Комбінація схожа на так звану домашню заготовку.

28' Намагалися провести контратаку албанці, але після проходу правим флангом суперникові не вдалося нічого створити біля наших воріт.

26' Воробей злінії штрафного майданчика пробивав по воротах, мяч влучив у захисника і відскочив до Алієва. Після його удару мяч знову розминувся зі штангою.

23' Алієв пробив штрафний удар приблизно з 30-ти метрів. Поруч зі штангою

22' Поле досить нерівне, що не дозволяє нашим нападаючим як слід обробляти мяч.

21' Мілевський віддав ефектний пятою пас Алієву і той метрів з 15-ти нехитро пробив прямо в руки воротареві. Перший удар в ствір в цьому матчі.

17'  О.Алієв [Україна U21]. Обікрав суперника та пробив з-під захисника. Воротар напрямку польоту мяча не бачив, але куля пролетіла поруч зі штангою

15' Багато браку при передачах у обох команд. Гра переважно точиться у центрі поля

15'  А.Мілевський [Україна U21]. Мілевський на лівому фланзі обіграв трьох гравців, але четвертий вибив мяча з-під ніг прямо під удар Пуканичу. Той пробив вище воріт.

10' Ярмаш помилився у центрі поля і могла вийти небезпечна контратака. Українці встигли повернутися на власну половину поля.

5' Захисники суперника досить високі на зріст та потужні. Українці шукають можливості на підступах до штрафного албанців. Активністю відзнічаються Мілевський та Воробей.

2' Кілька всплесків активності з боку українських гравців. Українці намагаються з будь-якої нагоди діставити мяча у штрафний майданчик суперника.

1' Воробей та Мілевський розводять з центру поля

0' В Албанії чудова футбольна погода. Близько +7 С. Команди за пять хвилин вийдуть на розминку

0' Олексій Михайличенко поставив стандартний склад, який здебільшого виходить в основному складі цього відбірного циклу. Приємно, що зявилося у складі кілька новачків.

1:1

Відбірний матч до Євро-2006 U-21. Албанія. м.Шкодер. Стадіон "Лоро Борічі" . 15:00

Арбітр: Паоло Дондаріні (Італія)
Ассистенти арбітра: Крістіано Копеллі (Італія) / Стефано Саглієтті (Італія)
4-й арбітр: Крістіан Бріггі (Італія)